Яка вона ідеальна кухня твоєї мрії?

Кухня в новій квартирі – це особливе місце, де ми проводимо так багато часу разом з улюбленою сім’єю і друзями, де ми втілюємо в життя унікальні кулінарні задумки. І куди біжимо серед ночі за смачним печивом, бутербродом або склянкою молока. Саме тому фахівці Global Development переконані, що в цьому місці все повинно бути ідеально – починаючи від естетики закінчуючи функціональністю. Додайте трохи фантазії і зусиль – кухня Вашої мрії готова!

Дерев’яна дошка на всі випадки життя

Таку цікаву ідею дуже легко перетворити в реальність своїми власними руками. Прикріпіть таке творіння на стіну і одразу знайдеться місце для будь-чого: порцеляна, чай, кава або просто сімейні записки, що купити в магазині.

Гачки – універсальне рішення для всього

Нема місця для великої шафи? Хочете більше простору? Тоді мерщій в магазин за звичайними гачочками. На них можна повісити все що забажаєте: каструлі, кришки, рушник чи просто улюблені чашки. Старий, добрий та перевірений спосіб з нальотом сучасності.

Магнітна дошка

Кухонна магнітна дошка виглядає досить ультрамодно, але головна її цінність в тому, що потрібна річ завжди тут як тут. Як Вам така ідея для кухні?

Решітка

Якщо взяти дротяну решітку і додати трохи зусиль і творчу нотку, то у вас на кухні може з’явитися настільки чудова панель для різноманітних кухонних принадь.

Всі сковорідки в одному місці

З такою багатоповерховою поличкою вашим улюбленим сковорідкам завжди знайдеться особливе місце на кухні.

Вбудовані полки

Виглядають оригінально, привертають увагу і є, мабуть, найкращим рішенням для зберігання на маленькій кухні.

Маленькі підвісні полки над робочою поверхнею

Для тих, хто любить, коли все під рукою. Помив посуд і відразу ж поставив її на потрібне місце. Готуєш смачну страву і не доводиться бігати по кухні, щоб взяти щось необхідне.

Дизайн в поєднанні з функціональністю

Це відмінне рішення для любителів всього в міру фантазійного і зручного. На таких полицях можна розмістити абсолютно все кухонне начиння, поставити найнеобхідніше ближче, а решту перемістити якомога вище. І ще залишиться місце для лаконічного декору.

Гра кольору і текстур

Просто, але дуже яскраво і смачно виглядає кухня, в якій всі елементи дизайну доповнюють один одного і грають на контрасті, але при цьому не втрачають своїх функцій, а створюють максимально зручний простір.

«Літаючи» в повітрі

Цей простий дизайнерський хід дозволить звільнити в шафі або на полиці додаткове місце для кухонного начиння. Кришки від банок треба всього лише прикрутити до підвісній полиці або іншої поверхні.