Онлайн камери будівництв

У цьому розділі за допомогою Web-камер Ви можете в реальному часі спостерігати за ходом будівництва Вашого нового будинку.

Якщо у Вас виникли труднощі з переглядом, повідомте нам про це! Для цього напишіть у нашу службу підтримки: info@gd.company

Відео з будівництва – ЖК “5th Avenue”, Ужгород

Детальніше про Житловий комплекс “5th AVENUE”
Відділ продажу
Клас: Комфорт
Будинків: 1
Секцій: 14
Поверховість: 9
Кількість квартир на поверсі: 8
Стіни: Самонесучі цегляні
Опалення: Індивідуальне
Утеплення: Мінеральна вата

Житловий комплекс “5th AVENUE” – принципово новий формат житла з усіма побутовими, громадськими й суспільними забезпеченнями, де комплекс послуг і стандартів наближений до рівня п’ятизіркового готелю з його стандартами, кодексом зовнішнього вигляду, вимогами до дисципліни, зовнішнього вигляду працівників, технологічними процесами, та персоналом

Високий рівень проживання в ЖК “5th AVENUE” забезпечується не лише якістю будівництва, використанням сучасних архітектурних та інженерних рішень. Важливим для мешканців є якість обслуговування з перших днів експлуатації.

ЖК “5TH AVENUE” – ЕЛІТНИЙ РІВЕНЬ ЖИТТЯ!

Відео з будівництва – ЖК “Comfort Park”, Чернівці

Детальніше про Житловий комплекс “Comfort Park”
Відділ продажу
Клас: Комфорт
Будинків: 1
Секцій: 4
Поверховість: 10
Кількість квартир на поверсі: 9
Стіни: Самонесучий керамічний блок
Опалення: Індивідуальне
Утеплення: Мінеральна вата

Житловий комплекс «Comfort Park» – 10-поверховий чотирьохсекційний будинок, розташований в самому серці Чернівців. Власники квартир у новобудові зможуть насолодитися по-справжньому європейською якістю і комфортом, адже комплекс зводиться з урахуванням усіх норм та стандартів будівництва й впровадженням інноваційних прогресивних технологій.

Приємним бонусом для усіх мешканців будинку буде розташування дитячого садочку на території житлового комплексу, цілодобова охорона, clean- та room-сервіси, консьєрж-служба, особисті помічники та домашні лікарі.

Всі деталі комплексу ретельно продумані, грамотне зонування території забезпечує необхідний для міського життя комфорт, а раціональне і сучасне планування квартир задовольнить смаки навіть найвибагливіших клієнтів.

COMFORT PARK – ТВІЙ КОМФОРТНИЙ ДІМ!